عنوان{پاورپوینت آشنایی با تصمیم گیری در مسائل مالی}

پاورپوینت آشنایی با تصمیم گیری در مسائل مالی|42094345|fn|پاورپوینت درس تصمیم گیری در مسائل مالی,دانلود پاورپوینت تصمیم گیری در مسائل مالی
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت آشنایی با تصمیم گیری در مسائل مالی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات28حجم1686/579 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته اقتصاد در قالب 28 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مدیریت وجه نقد فعالیت بسیار مهمی است و مدیران مالی بسیاری از شرکت ها، مخصوصا شرکت های خدماتی و خرده فروشی، بخش عمده ای از وقت خود را به این موضوع اختصاص می دهند. میزان سرمایه گذاری در وجه نقد در حداقل ممکن باشد و در عین حال شرکت به صورت موثر وکارا عملیات خود را ادامه دهد. به عبارت خلاصه تر :

مطالبات خود را به سرعت وصول کند و صورت حساب های خود را دیر بپردازد. شرکت ها باید وجوه مازاد و راکد خود را به صورت موقت در اوراق بهادار کوتاه مدت قابل فروش سرمایه گذاری کنند. این اوراق را می توان در بازار های مالی خرید و فروش کرد. ریسک نکول این اوراق بسیار اندک است و معمولا قابلیت خرید و فروش بالایی دارند.

فهرست مطالب
مدیریت وجه نقد و نقدینگی
دلایل نگهداری وجه نقد
هزینه های نگهداری وجه نقد
مدیریت وجه نقد در مقایسه با مدیریت نقدینگی
تعیین مانده مطلوب وجه نقد
سایر عوامل موثر مربوط بر مانده مطلوب وجه نقد
چک های درجریان
چک های صادر شده درجریان
چک های دریافت شده درجریان و خالص چک های درجریان
خالص چک های درجریان
مدیریت چک های درجریان
محاسبه چک های درجریان
محاسبه چک های درجریان چند رسیدی
هزینه چک های درجریان
تبادل الکترونیکی داده ها، پایان چک های درجریان
سرعت بخشیدن به وصول مطالبات
راهکارهای مختلف وصول وجه نقد
کنترل پرداخت ها
سرمایه گذاری وجوه مازاد
ویژگی های اوراق بهادار کوتاه مدت
برخی از انواع مختلف اوراق بهادار بازار پول


"

مطالب دیگر:
📌پاورپوینت مطالعه شهر هوشمند📌نقشه اتوکد شهر استهبان (کاربری های وضع موجود)📌نقشه اتوکد شهر استهبان (کاربری اراضی پیشنهادی)📌نقشه اتوکد شهر استهبان (حریم پیشنهادی و کاربری اراضی آن)📌پاورپوینت طرح و ایده نوزایی شهری📌تحقیق در مورد ام البنين و فرزندان ايشان (13 صفحه آماده پرینت)📌نقشه اتوکد شهر کرج با جزئیات📌نمونه آلبوم نقشه های طرح شهرسازی 5📌پاورپوینت صفر تا صد کارآفرینی و 101 تکنیک حل خلاق مسئله📌پاورپوینت صفر تا صد گیاه شناسی📌پاورپوینت صفر تا صد مبانی میوه کاری📌پاورپوینت مراحل ساخت ستونها و رفتارهای سوله📌پاورپوینت دستورالعمل تدوین طرح کارآفرینی📌پاورپوینت آشنایی با بورس اوراق بهادار و نحوه سرمایه گذاری در آن📌پاورپوینت امنیت و فضای مجازی📌پاورپوینت مفاهیم خلاقیت و حل مسئله به روش خلاق📌پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان (ERP)📌پاورپوینت 10 گرایش راهبردی فناوری در سال 2015📌پاورپوینت مدیریت فرایند مشارکت سازمانی📌پاورپوینت مدیریت پروژه در خدمت کارآفرینی📌پاورپوینت معرفی انواع قراردادهای پیمانکاری📌فایل فلش رسمی آندروید 6.0.1 Samsung SM-A500Fu📌پاورپوینت سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS)📌پاورپوینت پروژه خفاش و معماری (انسان، طبیعت، معماری)📌پاورپوینت الگوی برای نوسازی بافت‌های فرسوده و تولید انبوه مسکن محلی